O Firmie

2012-03-26

Project Plus HR to Agencja Pracy, która powstała w oparciu o doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Swoje usługi dedykujemy wszystkim osobom, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w znalezieniu pracy. Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą. Naszym Klientom oferujemy cały wachlarz usług z zakresu szerokorozumianego doradztwa personalnego oraz transgranicznego delegowania pracowników, wpasowanych w aktualne tendencje rynkowe. Wyróżnia nas innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do stawianych przed nami wyzwań. W relacjach z Klientami i Pracownikami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, których świadczenie każdorazowo oparte jest o obowiązujące przepisy krajowe oraz wspólnotowe. Od początku 2017 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, doradztwie personalnym, profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej oraz rozwiązaniach elastycznych takich jak: praca tymczasowa, leasing pracowniczy czy outsourcing. Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.
Misją firmy jest kształtowanie rynku pracy, a działania oparte na filozofii „good to know you” są wartością, która wyróżnia Project Plus HR na tle konkurentów oraz stanowi podstawę kultury organizacyjnej firmy.
Naszą filozofię działania oparliśmy na trzech filarach:

  • profesjonalizm - stosujemy sprawdzone procedury postępowania. Nigdy nie podejmujemy się zleceń, których nie jesteśmy w stanie zrealizować,
  • integracja - nasz zespół konsultantów zawsze stara się zintegrować z organizacją Klienta, tak, by czuł się w pełni współodpowiedzialny za sukces projektu,
  • czas - mamy świadomość, że czas jest kluczem do sukcesu w każdym przedsięwzięciu, dlatego potrafimy rozważnie nim zarządzać, tak, by jak najszybciej zrealizować założone cele.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem